2024-07-17

Vanduo mūsų gyvenime yra labai svarbus, tad jo kiekvieną dieną turime išgerti pakankamai nemažai, kad galėtume džiaugtis puikia sveikata, nes jis gali daryti nemažą įtaką. Yra puiku, kad šiais laikais sudarytos nemažos galimybės rinktis, iš kur gali būti geriamas vanduo, tai yra jį galime pirkti arba tiesiog gerti iš namuose bėgančio čiaupo. O šiuo klausimu dažniausiai nuomonės ir išsiskiria, tai yra vieni rekomenduoja gerti vandenį tik iš vandens aparatų, o kiti atvirkščiai – tik iš čiaupo. Tad šiame straipsnyje ir norėtume papasakoti kiek daugiau, kuris variantas yra geresnis.

Vandens aparatai

Renkantis vandenį iš vandens aparato galite gauti nemažai naudos:

  • Visada žinosite, kad vanduo yra kokybiškas, šviežias ir turintis daug reikalingų medžiagų mūsų organizmui.
  • Kadangi vandens aparatai dažniausiai stovi pakankamai matomoje vietoje, tai labai didelė tikimybė, kad jį gersite kur kas dažniau, nei kad rinksitės iš čiaupo.
  • Gerdami iš aparato galėsite tiksliai matyti, kiek daug jo išgėrėte, o taip yra lengviau sekti kiekį, jeigu esate užsibrėžę tikslą, kiek jo turite išgerti.
  • Tikrai būna tokių dienų, kada vanduo yra užsukamas arba iš čiaupo bėga rudas, tad jo gerti nėra galimybės, o šiuo atveju, su tokiomis problemomis susidurti nereikės, nes toks vanduo nuo jokių darbų nepriklauso.

Vanduo iš čiaupo

Renkantis vandenį iš čiaupo, kai kada irgi galite sulaukti nemažai pliusų. Pirmasis yra tas, kad jis kainuos pigiau, nei kad rinktumėtės iš vandens aparatų, tačiau yra vienas aspektas, kad niekada negalite žinoti, kokį vandenį geriate, tad kartais į kainą ne visada reikia orientuotis. Dar vienas dalykas, kurį verta paminėti yra tas, kad  kartais vandens tiekimas iš čiaupo gali būti sustabdytas, todėl kai kuriam laikui galite likti be vandens, o tai nėra pats patogiausias variantas. Taip pat skirtingose vietovėse, nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad vanduo yra identiškas, tačiau jo skonis gali skirtis ir ne visiems tas skonis gali būti malonus.

Kurį variantą pasirinkti?

Kaip matome iš pateiktų pavyzdžių, vanduo, kuris geriamas iš vandens aparatų ir čiaupo gali būti skirtingas, bet sudėjus visus pliusus, galima matyti, kad vanduo iš vandens aparatų susilaukia kur kas daugiau pliusų, todėl jį verta rinktis kur kas labiau. Tuo labiau, kad jį įsigyti galima visai paprastai ir didelių nepatogumų tai sukelti neturėtų.