2024-06-17

Kaminai gali pasirodyti labai panašūs, tačiau jie skiriasi ne tik keliais parametrais, bet net ir aukščiu, pločiu, tipu bei kitomis savybėmis. Dėl šios priežasties rinktis kaminą reikia labai atidžiai ir nepamiršti konsultacijos su specialistais. Na, o su kokiais variantais gali tekti susidurti?

Metaliniai

Pagrindinės metalinių kaminų savybės – tvirtumas ir ilgaamžiškumas. Be to, metaliniai kaminai ne tik yra pigesni, bet ir jų montavimas kur kas paprastesni. Tad šis pasirinkimas yra tinkamas tiems, kurie nori mokėti pigiau ir ieško greitai bei lengvai sumontuojamo kamino.

Keramikiniai

Keramikiniai kaminai yra ne tik modernūs, bet ir labai dažnai pasirenkami. Jei ieškote šiuolaikiško varianto, tai bus puikus pasirinkimas jūsų namams.

Dvisieniai

Dvisieniai kaminai pasižymi tuo, jog atlieka net kelias funkcijas. Viena – išmeta dujas, kita – veikia kaip šilumos izoliacija. Šis variantas taip pat yra gana dažnai pasirenkamas.

Moduliniai

Moduliniai kaminai – šiuolaikiški ir ilgaamžiai. Visgi renkantis modulinius kaminus labai svarbu atsižvelgti į jų kokybę. Tad skirti verta šiek tiek daugiau laiko tam, kad pasirinkti tinkamą variantą.

Nuo ko priklauso kainos?

Kaminai gali kainuoti įvairiai, kadangi tai priklauso nuo daugybės faktorių. Pavyzdžiui, kam bus naudojamas kaminas? Nuo to priklauso, kokį kaminą pasirinksite. Tarkime, dūmtraukiai židiniams ir krosnelėms kainuos skirtingai. Tad jei norite sužinoti kainą, visų pirma sužinokite, ko konkrečiai jums reikia. Taip pat kaina priklauso ir nuo gamintojų bei gaminio kokybės.

Ar saugu kaminą pirkti internetu?

Turbūt pastebėjote, jog vis dažniau žmonės renkasi pirkti ne fizinėse parduotuvėse, o internetu. Tai ne tik kur kas paprasčiau, bet ir užima mažiau laiko. Visgi kyla klausimas, ar saugu pirkti kaminą internetu? Jei pasidomėsite kamino savybėmis ir parametrais prieš pirkdami, tuomet tikrai verta. Taip pat reikia nepamiršti, kad konsultacijas gali turėti ir tie, kurie perka internetu. Visada galite paskambinti nurodytu telefono numeriu, susisiekti elektroniniu paštu ar per socialinius tinklus. Tad pirkti internetu kai kuriais atvejais net saugiau nei fizinėse parduotuvėse. Taip pat internetinėse parduotuvėse galima nuolat pamatyti nuolaidas ir išskirtinius pasiūlymus.