2024-06-17

Daugelis mėgsta praktiškumą, todėl labai svarbu kiekviename kambaryje išlaikyti jį kaip įmanoma labiau. Ne išimtis yra ir vonios kambarys. Tam, kad galėtumėte palaikyti tvarką, tokiame kambaryje yra reikalingos spintelės. Tačiau jų pasirinkimas yra pakankamai didelis, todėl kiekvienas gali pasirinkti pagal savo galimybes, kas tinka ir patinka. Kad būtų pasirinktas kaip įmanoma geresnis variantas, šiame straipsnyje norime pateikti kelis patarimus, kurie leistų pasirinkti tikrai tinkamą ir gerą variantą, kad vėliau nereikėtų gailėtis ir vėl vonios spinteles keisti.

Atsižvelkite į tai, kokius daiktus laikote vonios kambaryje

Kiekvienas namuose turi susikūręs tam tikrą tvarką, ne išimtis yra ir vonios kambarys. Ten galima laikyti pakankamai daug daiktų, bet ir galima laikyti pakankamai mažai, tik pačius reikalingiausius. Tad priklausomai nuo daiktų ir rinkitės vonios spinteles. Jeigu daiktai yra smulkesni, tai automatiškai spintelės turėtų būti nedidelės. Jeigu norite laikyti rankšluosčius, chalatus ar kitus panašius daiktus, tai automatiškai tokie vonios baldai turi būti didesni.

Kiekvienam šeimos nariui atskira erdvė susidėti savo asmeninius daiktus

Kad visada vonios spintelės būtų tvarkingos, ten reikėtų paskirstyti erdves, kad kiekvienas šeimos narys turėtų savo nuosavą lentyną, stalčių ar kitą panašią erdvę. Taip bus galima išvengti chaoso, netvarkos, daiktai nesusimaišys ir nekils nepatogumų. Reikia pagalvoti ir apie tai, kad kiekvienam šeimos nariui reikia nevienodai vietos, dažniausiai moterims reikia daugiau, o vyrams mažiau, tad tai irgi privalu suplanuoti, kad tam tikra erdvė būtų tuščia ir užimtų tik papildomą erdvę. Verta turėti atskiras lentynas ir stalčius, nes tikrai ne visada yra patogu vienoje vietoje laikyti skirtingus daiktus, visada verta juos sugrupuoti.

Nepamirškite atsižvelgti ir į tai, kaip atrodo spintelės

Sukurti tinkamą dizainą bet kokiame kambaryje yra pakankamai svarbu, lygiai to pačio principo reikėtų laikytis ir vonioje. Ji turi būti įrengta ne tik patogiai, bet ir gražiai. Jeigu joje yra pakankamai mažai vietos, reikia galvoti ir apie erdvės taupymą. Vienas erdvės taupymo variantų gali būti vonios veidrodžiai, kurie yra pritvirtinti prie spintelių, taip bus galima sutaupyti erdvę ir turėti universalų daiktą. Taip pat jeigu erdvė yra mažesnė, verta pagalvoti apie aukštesnes spinteles, kad liktų dar daugiau vietos susidėti įvairiems daiktams.