2024-05-29

Pasiruošti žiemai verta iš anksto. Tokiu būdu žiemos metu nereikės jaudintis, jog nespėjote įsigyti beržo briketų ir dabar kelias dienas teks šalti, kol pristatys prekes. Visgi prieš perkant beržo briketus, labai svarbu atsakyti sau į tam tikrus klausimus, jog galėtumėte pasirinkti ne tik kokybiškus gaminius, bet ir jų naudojimas būtų paprastas ir patogus. Jūsų patogumui, paruošėme kelis klausimus, į kuriuos turite sau atsakyti arba paklausti pardavėjo. Štai naudingi klausimai, kurie padės pasirinkti beržo briketus.

Kokia energetinė vertė?

Įprastai pirkėjai tikisi, jog beržo briketų energetinė vertė bus didesnė nei malkų. Visgi kiekvienas gamintojas gali pasiūlyti skirtingą energetinę pjuvenų briketų vertę, todėl reikia atkreipti dėmesį į tai, ką siūlo pasirinktas gamintojas.

Ar beržo briketai jau bus paruošti naudojimui?

Labai svarbu pasirinkti beržo briketus, kurie jau bus paruošti naudojimui. Priešingu atveju gali tekti užsiimti papildomais darbais, kurie ne tik apsunkins jūsų laiką, bet ir gali būti, kad nemokėsite tinkamai paruošti beržo briketus. Tad verta rinktis tuos, kurie jau paruošti.

Kur panaudosite pelenus?

Ar žinojote, jog kai kurie beržo briketai vėliau gali būti panaudoti kaip trąša? Pasidomėkite, ar jūsų pasirinktus pelenus bus galima panaudoti kaip trąšą.

Ar bus patogu sandėliuoti?

Verta rinktis pardavėjus, kurie siūlo beržo briketus, kurie puikiai paruošti švariam ir tvarkingam sandėliavimui. Tai labai svarbu, nes jei beržo briketai bus netinkamai sandėliuojami, gali būti, jog dalis jų pasimes ar bus netinkami naudojimui.

Ar briketai universalūs?

Beržo briketai, kaip ir visi kiti pjuvenų briketai, įprastai gali būti naudojami tiek kieto kuro katilams, tiek židiniams, tiek krosnelėms. Tad galima teigti, jog tai universalus pasirinkimas. Pasidomėkite, ar jūsų pasirinkti briketai galės būti naudoti universaliai.

Ar galima naudoti kartu su malkomis?

Kai kuriuos beržo briketus galima naudoti kartu malkomis. Jei tokia galimybė jums svarbi, pasidomėti, ar jūsų pasirinktus beržo briketus galima naudoti kartu su malkomis. Jei taip, tuomet pasidomėkite, su kokiomis malkomis.