2024-04-10

Pastaruoju metu renginių industrijoje buvo pristatytas foto veidrodis – naujoviškas tradicinės foto būdelės variantas. Čia pateikiame jų palyginimą:

1. Pagrindinė koncepcija

Foto veidrodis, dažnai vadinamas asmenukių veidrodžiu, sukurtas taip, kad suteiktų tokią pačią nuotraukų darymo patirtį kaip ir įprasta foto būdelė. Tačiau jis suteikia unikalų akcentą. Kai svečiai žiūri į foto veidrodį, jie mato atspindį, panašų į standartinį veidrodį. Tik štai kas kita? Už jo yra paslėpta kamera ir televizorius, suteikiantys interaktyvią patirtį.

2. Paveikslėlio kompozicija

Esminis skirtumas yra tas, kaip šie du fotoaparatai fiksuoja vaizdus. Tradicinės fotobūdelės, kuriose įrengti į peizažą orientuoti DSLR fotoaparatai, puikiai tinka grupinėms nuotraukoms nuo juosmens į viršų. Tuo tarpu foto veidrodis su portretiniu DSLR fotoaparatu, orientuotu į portretą, fiksuoja daugiau nuotraukų visu ūgiu, todėl idealiai tinka individualioms ar mažesnių grupių nuotraukoms.

3. Vaizdo kokybė

Nerimaujate dėl vaizdo kokybės? Nebūtina. Tiek foto veidrodis, tiek tradicinėse fotobūdelėse naudojami aukščiausios klasės DSLR fotoaparatai, todėl vaizdai visada būna ryškūs ir aiškūs.

4. Erdvė ir sąranka

Vieta renginio vietoje dažnai gali būti ribojama. Šiuo atveju foto veidrodis yra puiki priemonė. Jam reikia mažiau vietos nei įprastoms fotobūdelėms, todėl jį verta rinktis kompaktiškose vietose. Be to, jos įrengimo laikas yra gerokai trumpesnis.

5. Prieinamumas

foto veidrodis pasižymi puikiu prieinamumu. Nesvarbu, ar tai būtų vaikai, suaugusieji, ar neįgaliųjų vežimėliais judantys žmonės, visi gali lengvai juo naudotis be jokių kameros pritaikymų. Tradicinėms fotokameroms gali prireikti tam tikrų pataisymų, ypač perjungiant skirtingo ūgio grupes.

6. Daugybė funkcijų

Šiuo metu foto veidrodis išsiskiria unikaliomis savybėmis. Svečiai gali pagražinti savo nuotraukas emotikonais ir tekstu. Be to, yra galimybė akimirksniu dalytis nuotraukomis ir siųsti nuotraukas tiesiai į telefonus. Nors dabar šios funkcijos taikomos tik foto veidrodis, netrukus jos bus įdiegtos ir kitose fotobūdelėse.

7. Išlaidų poveikis

Nors abiejose vietose galima patirti fantastiškų įspūdžių, jų kaina skiriasi. Paskutinio atnaujinimo duomenimis, 2 val. trukmės sesija tradicinėje fotobūdelėje gali kainuoti 300 EUR, o foto veidrodis už tą pačią trukmę reikalauja 270 EUR. Padidėjusi foto veidrodis kaina siejama su jos „premium” pasiūlymais.

Apibendrinant galima pasakyti, kad tiek tradicinė foto būdelė, tiek fotoas veidrodis suteikia įsimintiną fotografavimo patirtį, tačiau jūsų pasirinkimas priklausys nuo konkrečių poreikių, biudžeto ir nuo to, kokią patirtį norite pasiūlyti savo svečiams. Nesvarbu, ar pasirinksite klasikinį fotobūdelės žavesį, ar naujovišką „Magiškojo veidrodžio” žavesį, jūsų laukia malonumas!

Patirkite magiją iš pirmų lūpų

Jei skaitydami apie fotoąjį veidrodį susidomėjote, kodėl gi nepatyrus jo žavesio? Bendrovėje Foto Veidrodelis siūlome aukščiausio lygio veidrodžių nuomos paslaugas, kurios žada paįvairinti bet kokį renginį. Nesvarbu, ar tai vestuvės, gimtadienis, įmonės susirinkimas, ar bet kokia kita ypatinga proga, mūsų foto veidrodis tikrai patiks jūsų svečiams.

Kodėl verta rinktis „Foto Veidrodelis”?

Foto Veidrodelis nėra tik dar viena nuomos paslauga. Didžiuojamės teikdami kokybę ir užtikrindami, kad kiekviena nuotrauka taptų verta brangaus prisiminimo. Mūsų komanda stengiasi užtikrinti sklandžią patirtį nuo įrengimo iki supakavimo. Taigi, jei kitam renginiui norite suteikti magijos, aplankykite mūsų Foto veidrodžio nuomos paslaugų puslapį ir leiskite mums padaryti jūsų renginį nepamirštamą.

Kuo foto veidrodis skiriasi nuo tradicinių foto kabinų?

foto veidrodis siūlo interaktyvią patirtį su paslėpta kamera už veidrodinio paviršiaus. Jis fiksuoja nuotraukas visu ūgiu ir turi tokias funkcijas kaip emotikonų pridėjimas ir momentinis nuotraukų dalijimasis.

Ar foto veidrodis vaizdo kokybė prilygsta įprastoms fotokameroms?

Tiek foto veidrodis, tiek įprastinėse „Foto Veidrodelis” fotokamerose naudojami aukštos kokybės DSLR fotoaparatai, todėl vaizdas yra itin aiškus.

Kiek vietos reikia foto veidrodis sąrankai? foto veidrodis sukurtas taip, kad užimtų nedaug vietos, todėl tinka ir ribotos erdvės patalpoms. Dėl konkrečių matmenų ir reikalavimų rekomenduojame kreiptis į mūsų komandą.