2024-07-17

Dažniausiai sausas maistas šunims yra pagrindinis augintinio racione. Rekomenduojama atsakingai rinktis gamintoją ir atidžiau pasidomėti gaminių sudėtimis bei prekės ženklo vertybėmis. „Super premium“ kategorijos prekiniai ženklai savo klientams siūlo itin kokybiškas prekes.

Prekinis ženklas „Aldog“

Aukštos kokybės prekinis ženklas „Aldog“ savo klientams siūlo subalansuotą ir maistinėmis medžiagomis turtingą sausą šunų maistą. „Aldog“ jau beveik trisdešimt metų gamina sausą maistą šunims. Nuolat kontroliuoja savo žaliavų kilmę. „Aldog“ yra įsitvirtinusi kaip viena iš aukščiausios kokybės sauso šunų ėdalo gamintojų ir mažmenininkų Italijoje. Aukšta sudedamųjų dalių kokybė atsispindi gaminių sudėtyse. „Aldog“ prekinis ženklas koncentruojasi į gyvūnų gerovę. Tai yra pagrindinė įmonės vertybė. „Aldog“ sausas maistas šunims yra nepriekaištingos kokybės gaminiai.

Prekinis ženklas „Barking heads“ 

„Barking heads“ prekinis ženklas didžiuojasi galėdamas pasiūlyti itin aukštos kokybės gaminius. Šis sausas maistas šunims yra švarios ir natūralios sudėties. Jame gausu aukštos kokybės natūralių ingredientų. Sausas maistas šunims gaminamas iš aukštos kokybės mėsos ir daržovių. Kiekviename gaminyje yra bent 55% mėsos. „Barking heads” gaminiuose nėra dirbtinių dažiklių, skonių ir konservantų. Sausas maistas šunims gaminamas vien iš natūralių ingredientų. Gaminiai pripildyti vitaminų ir mineralų. Sauso maisto šunims pakuotės itin praktiškos. „Barking heads“ sausą maistą šunims pakuoja į patogius užsegamus maišelius. 

Prekinis ženklas „Monge“

„Monge“ prekinis ženklas remiasi giliomis šeimos tradicijomis. Šis italų prekinis ženklas savo veiklą pradėjo vystyti dar 1963 m. Šiandien „Monge“ siūlo inovatyvias technologijas augintinių gerovei. „Monge“ sausas maistas šunims yra gerovės ir sveikos mitybos garantija. „Monge“ skiria visą energiją ir investicijas tam, kad sukurtų novatoriškus, natūralius ir kokybiškus produktus. „Monge“ prekinis ženklas užtikrina patikimą ir sertifikuotą kokybę. Sausas maistas šunims gaminamas ir tiekiamas pagal aukščiausius tarptautinius standartus.

Prekinis ženklas „Quattro“

„Daugiau nei tiesiog puikus skonis“, – taip savo prekinį ženklą apibūdina „Quattro“. Šiam gamintojui itin svarbu užtikrinti tinkamą augintinio sveikatą ir mitybą. Daugiau nei 30 metų patirties turintis prekinis ženklas „Quattro“ siūlo aukščiausios kokybės „super premium“ klasės maistą. Sausas maistas šunims „Quattro“ gaminamas iš kokybiškos mėsos. Mėsa yra pagrindinė šunų maisto sudedamoji dalis. Šiame šunų maiste yra 58–83% gyvulinių baltymų. „Quattro“ produktai gaminami naudojant inovatyvią „freeze-dried meat coated” technologiją. Pagal šią technologiją kiekviena pašaro granulė padengiama natūralia liofilizuota mėsa. Sausas maistas šunims „Quattro“ patenkina natūralius augintinių mitybos poreikius.

Sausas maistas šunims dažnai sudaro augintinio maisto raciono pagrindą. Labai svarbu pasirinkti tinkamą aukštos kokybės sausą maistą šunims.  Nepriekaištingos kokybės „Aldog“, „Barking heads“, „Monge“, „Quattro“ gaminiai yra puikus pasirinkimas. Šie aukštos kokybės prekiniai ženklai garantuoja, jog augintinis bus sveikas, žvalus ir energingas.