2024-06-17

Norint pasirinkti tam tikrą dalyką, visada stengiamės surasti kaip įmanoma daugiau pliusų, kad pasirinktas variantas tikrai būtų tinkamas. Tad renkant vaikui privatų darželį Vilniuje, ne vien tik vaikai turi gauti labai daug privalumų, bet tuo pačiu ir tėvai. Aišku, kai kam gali pasirodyti, kad jų visai nėra, tačiau mes surinkome tam tikrą informaciją, kuri bus kaip tik ta, kuri parodys, kokie pliusai laukia tėvų ir vaikų privačiame darželyje.

Privataus darželio pliusai vaikams

Privatus darželis Vilniuje turi labai daug privalumų patiems vaikams:

  • Jie yra tinkamai mokomi, todėl greičiau tampa savarankiškesni ir tam tikrus darbus moka padaryti patys.
  • Gauna pakankamai dėmesio kiekvienas individualus vaikas, todėl jaučiasi kur kas ramiau, greičiau pripranta prie naujų žmonių darželyje.
  • Sutinka naujus draugus tad įgauna patirties, kaip reikia bendrauti, dalintis žaislais ir kitus svarbius dalykus, kurie yra reikalingi draugaujant.
  • Įdomios programos leidžia pakankamai greitai tobulėti, todėl vaikai noriai kiekvieną dieną eina ten.
  • Tinkami adaptacijos taikymo principai, kurie leidžia vaikui patirti mažiau streso ir kitų neigiamų emocijų.

Privataus darželio pliusai tėvams

Nors vaikai lanko privatų darželį ir atrodo, kad nauda turi būti jiems, tačiau yra puiku tai, kad ir jų tėvai gauna nemažai privalumų:

  • Tėvai gali kuo puikiausiai pasitikėti, kad jų vaikais bus tinkamai pasirūpinta ir gaus patį kokybiškiausią dėmesį.
  • Vaikai bus lavinami, nes ikimokyklinis ugdymas paruoštas pagal rekomenduojamas gaires, kurios labiausiai tinka vaikams.
  • Vaikai bus visada pamaitinti, nes tokiuose darželiuose maistas yra pačios aukščiausios kokybės.
  • Privatus darželis Vilniuje atsakingai žiūri į vaikų ligas, todėl galima jaustis saugiau, kad vaikas neužsikrės tam tikromis ligomis.

Rinktis privatų ar valstybinį darželį Vilniuje?

Kaip matome iš pateiktų argumentų, tiek vaikai, tiek jų tėvai gauna nemažai pliusų, kuomet pasirenka privatų darželį, todėl galima drąsiai sakyti, kad privatus darželis Vilniuje ir kituose miestuose yra vertas nepaprastai didelio dėmesio, todėl visada pravartu rinktis tokį variantą. Aišku, kai kurie tėvai gali būti ir kitokios nuomonės, bet galima garantuoti, kad bandant surasti valstybinio darželio pliusus, jų nebūtų tiek daug ir jie nebūtų tokie stiprūs, kokius turi privatus darželis. Privatus darželis taip pat yra stipresnis savo ikimokykline programa, ten vaikai išmoksta kur kas daugiau, nei lyginti su valstybiniu darželiu.