2024-07-17

Meida Šabūnienė – aktyvi visuomenės veikėja, verslininkė ir kandidatė į Seimą, siekianti stiprios ir klestinčios Lietuvos. Šiame straipsnyje apžvelgsime Meidos biografiją, jos patirtį versle ir politikoje, taip pat jos planus ateičiai.

Meidos biografija

Meida Šabūnienė gimė 1985 m. lapkričio 21 d. Kaune. Baigusi Kauno technologijos universitetą, ji įgijo verslo administravimo magistro laipsnį. Šiuo metu Meida yra UAB FORESTUS, miškininkystės, eksporto ir medienos produktų įmonės, vadovė.

Patirtis versle

Meida Šabūnienė turi daugiau nei 10 metų patirtį verslo srityje. Ji sėkmingai vadovauja UAB FORESTUS, kuri yra viena iš pirmaujančių medienos produktų eksportuotojų Lietuvoje. Meida taip pat yra aktyvi Lietuvos pramonininkų konfederacijos narė.


Be savo politinės veiklos, Meida Šabūnienė taip pat aktyviai dalyvauja įvairiose visuomeninėse veiklose. Ji yra Kauno Rotary klubo narė, taip pat remia įvairias labdaros ir paramos akcijas. Meida yra įsitikinusi, kad kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie bendro gėrio ir kurti geresnę visuomenę.

Politinė veikla

Meida Šabūnienė 2023 m. dalyvavo pirmalaikiuose Seimo rinkimuose vienmandatėje Raseinių-Kėdainių apygardoje. Nors jai nepavyko laimėti rinkimų, ji surinko reikšmingą balsų skaičių ir įrodė, kad yra pajėgi politikė, turinti tvirtą visuomenės palaikymą.

Planai ateičiai

Meida Šabūnienė yra pasiryžusi toliau dirbti vardan stiprios ir klestinčios Lietuvos. Ji teigia, kad jos prioritetai yra:

  • ekonomikos augimas ir darbo vietų kūrimas
  • socialinė gerovė ir lygybė
  • švietimo ir mokslo stiprinimas
  • aplinkos apsauga.

Meida Šabūnienė yra atvira ir nuoširdi politikė, visada pasiruošusi išklausyti žmonių problemas ir rasti joms sprendimus. Energinga, atsidavusi ir principinga asmenybė, ji siekia teigiamų pokyčių Lietuvoje. Meida yra įsitikinusi, kad kartu galime sukurti geresnę ateitį – stiprią ir klestinčią Lietuvą, kurioje kiekvienas žmogus jaustųsi gerbiamas ir vertinamas.

Ar vėl kandidatuos?

Meida Šabūnienė dar nėra oficialiai paskelbusi, ar ketina kandidatuoti Seimo rinkimuose 2024 m. Tačiau ji yra ne kartą pabrėžusi, kad jai rūpi Lietuvos ateitis ir ji yra pasirengusi toliau dirbti vardan savo šalies gerovės.

Renkantis už ką balsuoti, svarbu atsižvelgti ne tik į kandidato žinomumą ar partijos priklausomybę, bet ir į jo vertybes, patirtį ir siūlomas programas. Meida Šabūnienė yra viena iš tų kandidatų, kurie gali atstovauti jūsų interesus ir dirbti vardan visų Lietuvos žmonių gerovės.